Versterking van ons Team!!!

Ons team is vanaf september uitgebreid met een nieuwe collega Inge van Neerven. Zij heeft een lange periode gewerkt in Revalidatiecentrum de Hoogstraat en daar ruime kennis op gedaan binnen de neurorevalidatie. Daarnaast heeft zij enorme affiniteit met kwetsbare ouderen, en gaat graag met de patiënt op zoek naar een passende oplossing. Wij zijn heel blij dat zij ons team komt versterken.

Daarnaast ziet u vanaf oktober ook een nieuwe collega Karlijn de Jong bij Fysiotherapie Honsbergen. Zij werkt momenteel ook als fysiotherapeut bij zorgorganisatie Laverhof. Op dinsdag en vrijdag zal zij in Soest werkzaam zijn.

Rosanne gaat haar droom verwezenlijken en is gestart met de opleiding kinderfysiotherapie. Zij gaat vanaf november onze praktijk verlaten en zich volledig richten op fysiotherapie bij kinderen.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *